face_yoga_jana

Přeji Vám krásný den! Jmenuji se Jana Makarová (nar. 1984) a jsem certifikovaná lektorka obličejové jógy metody Danielle Collins.

Co mě přivedlo k obličejové józe

Bylo mi něco málo přes 30 a tehdy jsem si všimla změny svého obličeje. V zrcadle jsem neviděla sebe, ale utahanou tvář s vrásky, které vypovídaly o tom, že jejich nositelka už má nějaká léta za sebou.

Vrásky jsou sice symbolem moudrosti a zkušeností, ale pravdou je, že se snažíme příznaky stárnutí a tudíž i vznik vrásek co nejvíce zpomalit.

Alternativní cesta

Mám ráda přirozené věci, protože ty mi dávají největší smysl a to mě nakonec přimělo hledat něco alternativního.

Štěstí mi přálo a našla jsem! Face Yoga mě okamžitě zaujala. Především proto, že člověk investuje jenom jednou (nemusí chodit pravidelně na zákroky nebo kupovat drahou kosmetiku) a pracuje především sám se sebou. Již po první lekci jsem byla nadšená. Neuvěřitelně mě bavilo zkoušet obličejové cviky a „pitvořit se“. Po týdnu jsem viděla první výsledky, začala jsem zase mít svůj odraz v zrcadle ráda a najednou jsem se sama na sebe začala dívat úplně jinak.

*profilové fotky mají 14ti denní rozdíl – cvičení spodní části obličeje;
fotky zepředu mají rozdíl 2 měsíců cvičení všech partií

pred a po, faceyogajana

Certifikovaná lektorka

Od té chvíle pravidelně se svým obličejem cvičím, vidím výsledky a tvořím je já sama a pro sebe!

Vzhledem k tomu, že Face Yoga je tak úžasná a zároveň málo známá, chtěla bych šířit její osvětu. Udělala jsem si lektorský kurz a ráda bych se o tuhle úžasnou metodu s Vámi podělila. Díky obličejové józe jsem nepoznala jen každou píď svého obličeje, ale především samu sebe.

Chcete zatočit se svými vrásky a dozvědět se tipy a triky, kdy a jak cvičit? Vytvořit si svůj zkrášlovací rituál?

Tak jdete do toho se mnou? Jsem tu pro vás 🙂