Co budete potřebovat?

Pro plné využité online kurzu kupující potřebuje emailovou adresu, počítač /tablet/mobilní přístroj s funkčním a aktualizovaným softwarem, internetový prohlížeč (nejlépe Chrome, Safari nebo jiné) a internetové připojení s rychlostí min. 1 Gb/s, prohlížeč souborů PDF a JPG a MP3. V případě online kurzu, který probíhá v placené skupině na Facebooku, je potřeba mít založený vlastní FB profil.

Co online kurzy obsahují?

Kurzy obsahují předtočené lekce s obsahem nebo záznamy z webinářů či živých vysílání/zoom setkání. Dostanete případné bonusy, které se mohou měnit dle aktuální nabídky.

Kde online kurzy probíhají?

Online kurz může probíhat ve Facebookové skupině, v e-mailové sekvenci, nebo k němu dostanete přístupy do členské sekce na webu www.prirozenebezvrasek.cz. Typ kurzu najdete na webu v bližším popisu vybraného kurzu.

Máte nárok na aktualizace již zakoupeného kurzu?

Součástí ceny nejsou aktualizace již stávajícího kurzu.

Co když se nebudu umět přihlásit?

Kupující má nárok na podporu ve formě emailové, telefonické nebo facebookové konverzace, pokud mu nebyly po uhrazení doručeny přístupové údaje, nelze se přihlásit, nelze otevřít / přehrát obsah.

Jaká je osobní podpora k online kurzu?

Pokud má dotazy přímo k obsahu kurzu, platí rozsah osobní podpory a způsob komunikace takový, jaký je uveden v popisu konkrétního online kurzu, nejméně však po dobu trvání kurzu.

Kdy mám nárok na garanci vrácení ceny?

U kurzů delších než 2 týdny máte možnost využít 14 denní garance bez udání důvodu.

Jaká je záruka k online kurzu?

Při jednorázovém poskytnutí digitálního obsahu jsem odpovědná za stav obsahu při jeho zpřístupnění/dodání.

Na digitální obsah se vztahuje záruční lhůta 12 měsíců.

Záruka přístupu k produktu trvá po dobu životnosti technického prostředku, na kterém je produkt uložen. V případě online produktů po dobu existence konkrétních webových stránek produktu.