pRAKTICKÝ E-BOOK

Mladší a zářivější v každém věku

Naučte se ucelenou sestavu obličejové jógy pro váš každodenní rituál.

Budete mít po ruce funkční sestavu obličejové jógy, kterou váš obličej potřebuje pro zjemnění vrásek, zpevnění kontur a zářivější pleť.  


V tomto e-booku najdete: 

20+ praktických cviků, popsaných krok za krokem, které jsou zaměřené na konkrétní problémové partie. Budete vědět na jakou „vrásku“ cvičíte a na co si máte při cvičení dávat největší pozor.

6 kapitol s minitréninky (oči, čelo, tváře, rty, spodní kontury, krk), které můžete cvičit zvlášť, pokud nebudete mít čas na sestavu pro celý obličej.

Doporučení, jak cvičit pravidelně a dlouhodobě, abyste to po týdnu nevzdaly.

Tipy, aby výsledky cvičení byly efektivní.

Kartičky, které můžete nosit v kabelce nebo si je pověsit na zrcadlo 😊.

20+ stránek ve formátu A4, které si můžete vytisknout a mít stále u sebe.

Navíc získáte tento BONUS (jen do půlnoci 30.6.) : 

Už se nebudete vymlouvat, že si nenajdete čas, protože tréninky jsou sestaveny tak, že můžete cvičit 5, 10 nebo 20 minut. Každá si najde trénink, který zrovna potřebuje.

face_yoga_jana_oblicejova_joga

Ahoj, jsem Jana Makarová, lektorka obličejové jógy metody Danielle Collins, světově známé expertky. Její lektorský kurz, který jsem absolvovala, má mezinárodní akreditaci celostní medicíny IPHM (International Practitioners of Holistic Medicine).

Ve 35letech mě trápily vrásky a hledala jsem neinvazivní způsoby, jak získat zpět zářivou a mladistvou tvář. Cvičením obličejové jógy jsem prošla proměnou a ve 40vypadám lépe než před 5lety. Dnes ukazuji ženám svou cestu k mladší pleti a dávám si při tom záležet, aby se jim dostalo přirozené omlazení pod kůži💜.

Začněte se učit již dnes ucelenou sestavu obličejové jógy pro váš každodenní rituál.