Workshop obličejové jógy

Jak na zářivou a mladistvou tvář přirozeně a bez 💉.

Workshop pro ženy, které vnímají své vrásky a chtějí s tím začít něco dělat. 

Pociťujete, že váš obličej působí unaveně a povadle?

Máte vrásky a vaše pleť je matná, bez záře?

Chcete poznat lépe nový trend omlazení tváře – obličejovou jógu?

Máte ráda osobní setkání?

Tak přijďte na workshop obličejové jógy:

Prakticky vás naučím:

Rozehřívací sestavu

Sestavu pro celý obličej, která se bude zaměřovat na vrásky na čele, mezi obočím (mračivka), kolem očí, nosoretní vrásky, kolem úst, podbradek a zpevnění kontur.

Masáž obličeje pro uvolnění mimických svalů.

Dozvíte se:

Jak funguje obličejová jóga a jake jsou souvislosti mezi tvorbou vrásek a obličejovými svaly. 

Jak souvisí správný postoj těla s obličejem. 

Proč je některá mimika zbytečná a tvoří nám vrásky.

Jaké jsou nejčastější zlozvyky, které tvoří vrásky.

KDE: Klub CRABÍKVřesinská 2382/166, 708 00 Poruba

KDY: 27.6.2022 od 17:00 do 20:00

POČET OSOB: 10 osob

Pokud se na workshop přihlásí méně než 4 ženy, tak se bohužel konat nebude a v tom případě vrátím peníze zpět těm, které budou přihlášeny. Nezapomňte vložit do objednávky vaše telefoní číslo pro rychlý kontakt v případě změny.Vaše údaje jsou v bezpečí

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Data uchovávám v souladu s GDPR.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu Stripe.com.

Recenze

Moc děkuji Janičce za dnešní online lekci face jógy s konzultací. Vše mi krásně vysvětlila, ukázala a já si to pak zkoušela s ní. Super bylo, že mě zároveň opravovala a kontrolovala, abych se to naučila správně a nepřidělávala jsem si další vrásky. Oceňuji všechny cviky na zpevnění mého obličeje, zvláště čela a tváří, které mám povolené až řekla bych vytahané 😉. Moc ti Jani děkuji, ať se ti daří! Všem tě vřele doporučuji a už se těším na tvůj nový online kurz, který si od tebe ráda koupím.

Jana Kovaříková, terapeutka

Obličejová jóga je úžasná. Předtím jsem ji vůbec neznala, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Je to skvělá technika, která krásně zrelaxuje a na obličeji zanechá skvělé výsledky. Pocitově se dá rozdíl poznat okamžitě. Po každém praktikování cítím, že je můj obličej krásně uvolněný. Někdy mi obličejová jóga pomáhá dokonce i proti bolesti hlavy. Lekce obličejové jógy mě moc bavily. Pořád na ně vzpomínám a v hlavě si připomínám všechna doporučení, která jsem na lekcích dostala. Nevybavuji si absolutně nic, co by mi na lekcích vadilo nebo chybělo. Cvičení bylo protkáno ukázkami správného praktikování jednotlivých cviků, kontrolou správného provedení a informacemi o vlivech na naše tělo. Skvělá jsou i videa. Když potřebuji, můžu si díky nim daný cvik připomenout. Jsem ráda, že jsem se odhodlala lekce absolvovat.“

Jarmila Takáčová

Zpráva pro vás

Vaše pleť bude vděčná za pozornost a odmění vás pevností, sjednoceným tónem, zjemněním vrásek a otoků. Protože čemu věnujete péči a pozornost, to roste a potom i kvete.

Jana Makarová