40% sleva s kodem PROTEBE40

platí od 23.11. do půlnoci 23.12.

Přirozeně bez vrásek

4 týdenní kurz pro pevnější a mladistvější tvář

Naučíte se techniky obličejové jógy, které jsou účinné pro zjemnění vrásek v obličeji. Zpevníte si pleť, zvednete sebevědomí a omlazující rutina se stane součástí Vašeho dne!

Dokončete objednávku ZDE:

Ano, souhlasím, že získávám kurz za cenu – 3890 Kč. Kurz bude doručený po zaplacení objednávky.

Ano, souhlasím, že na celý trénink mám 100% GARANCI vrácení peněz. Pokud nebudu přesvědčená, že tento trénink je pro mě, dostanu do 14 dní od začátku programu peníze zpět.

Ano, jdu do toho! Ano, chci se obohatit v oblasti obličejové jógy a přirozených omlazujících technik obličeje.

Nabídka obsahuje:

4 týdenní online kurz. Přístup k celému kurzu není časově omezený. Budete mít čas shlédnout všechny lekce svým tempem a opakovaně.

Každý druhý den dostanete novou lekci. Sestavy, díky kterým se naučíte cvičit všechny části obličej, budete vědět jak cvičit bez chyb, budete znát nejčastější špatné návyky dané oblasti, ukážu vám jak cvičit v průběhu dne a dostanete rychlé tipy pro ještě lepší výsledky.

BONUS 1: PDF – Týdenní plány, kartičky se sestavami, schéma masáží. Můžete si vytisknout tyto pomůcky a díky ním budete cvičit lehce i bez videí.

BONUS 2: Masáže. Facelift lymfatická masáž pro pevnou a zářivou pleť – Masáž pro uvolnění napětí.

BONUS 3: Akupresura. Technika pro zjemnění napětí ve tváři pro zmírnění mimiky.

BONUS 4: Minividea s tipy pro péči o pleť. Aby si vaše pleť udržela hydrataci, pružnost a sjednocený tón.

BONUS 5: Individuální konzultace. Tento bonus můžete uplatnit do 14 dní po ukončení kurzu.

BONUS 6: Moje podpora ve speciální FB skupině. Kdybyste potřebovaly poradit, můžete mě v průběhu kurzu kontaktovat a ráda vám poradím s technikou nebo vymyslíme jinou.


Zbývá

100% GARANCE vrácení peněz. Máte 14 dní vyzkoušet si kurz v praxi. Pokud se během této doby rozhodnete, že kurz není pro vás napište mi a bez otázek vám vrátím celou platbu zpět.

Vaše údaje jsou v bezpečí. Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Data uchovávám v souladu s GDPR.

Zabezpečená platba. Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu Stripe.com.

Recenze:

“ Janičky kurz jsem si vybrala z toho důvodu, že mě zaujal její přirozený a lidský přístup a zároveň i skvělá cennová dostupnost…Kurz mi přinesl zářivější pleť, skvělou náladu, když jsem unavená zacvičím si obličejovou jógu a krásně mě osvěží, dále mi přinesla jóga od Janičky vyšší sebevědomí. Jelikož se zajímám o zdravý životní styl, tak jsem si uvědomila jak je obličejová jóga nejen skvělá na pleť a vrásky, ale zároveň je ozdravná i na orgány a celkově posiluje organismus.. Spojitost s reflexními oblastmi na obličeji..Tento kurz Janičky bych doporučila všem ženám, kterým záleží na tom jak vypadají a jak se cítí protože za mě obličejová jóga přináší spoustu benefitů “ —Eva Chloupková

„Moc děkuji Janičce za dnešní online lekci face jógy s konzultací. Vše mi krásně vysvětlila, ukázala a já si to pak zkoušela s ní. Super bylo, že mě zároveň opravovala a kontrolovala, abych se to naučila správně a nepřidělávala jsem si další vrásky. Oceňuji všechny cviky na zpevnění mého obličeje, zvláště čela a tváří, které mám povolené až řekla bych vytahané . Moc ti Jani děkuji, ať se ti daří! Všem tě vřele doporučuji a už se těším na tvůj nový online kurz, který si od tebe ráda koupím.“ —Jana Kovaříková, terapeutka

Zpráva pro vás. Vaše pleť bude vděčná za pozornost a odmění vás pevností, sjednoceným tónem, zjemněním vrásek a otoků. Protože čemu věnujete péči a pozornost, to roste a co roste to kvete.

Jana Makarová