SLEVA 20%

Přirozeně bez vrásek

4 týdenní kurz pro pevnou a zářivou tvář

Naučíš se více než 25 technik, které jsou účinné pro zjemnění vrásek v obličeji. Zpevníš si pleť, zvedneš si sebevědomí a omlazující rutina se lehce stane součástí tvého dne!

Dokončete objednávku ZDE:

Ano, souhlasím, že získávám kurz „Přirozeně bez vrásek“ v hodnotě 4.900 Kč.

Nabídka obsahuje:

4 týdenní online kurz s průvodkyní (přístup k celému kurzu Ti zůstane, budeš mít čas si projet všechny lekce svým tempem a opakovaně)

Každý druhý den dostaneš novou lekci– sestavy, díky kterým se naučíš cvičit celý obličej, budeš vědět jak cvičit bez chyb, budeš znát nejčastější špatné návyky dané oblasti, ukážu ti jak cvičit v průběhu dne a dostaneš rychlé tipy pro ještě lepší výsledky

BONUS 1: PDF- Rozvrhy a kartičky se sestavami

BONUS 2: VIDEO – Akupresura – pro zjemnění napětí ve tváři

BONUS 3: VIDEA – Masáže

  1. Facelift lymfatická masáž pro pevnou a zářivou pleť
  2. Masáž pro uvolnění napětí

BONUS 4: Moje podpora – kdybys potřebovala poradit, můžeš mě v průběhu kurzu kontaktovat a ráda ti poradím s technikou nebo vymyslíme jinou.


Ano, souhlasím, že získávám kurz za sníženou cenu – 3920 Kč.

Kurz bude doručený 21.3. 2022.

Ano, souhlasím, že na celý trénink mám 100% GARANCI vrácení peněz.

Pokud nebudu přesvědčená, že tento trénink je pro mě, dostanu do 14 dní od začátku programu peníze zpět.

Ano, jdu do toho!

Ano, chci se obohatit v oblasti obličejové jógy a přirozených omlazujících technik obličeje.

100% GARANCE vrácení peněz

Máte 14 dní vyzkoušet si kurz v praxi. Pokud se během této doby rozhodnete, že kurz není pro vás napište mi a bez otázek vám vrátím celou platbu zpět.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Data uchovávám v souladu s GDPR.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu Stripe.com.

Recenze

Moc děkuji Janičce za dnešní online lekci face jógy s konzultací. Vše mi krásně vysvětlila, ukázala a já si to pak zkoušela s ní. Super bylo, že mě zároveň opravovala a kontrolovala, abych se to naučila správně a nepřidělávala jsem si další vrásky. Oceňuji všechny cviky na zpevnění mého obličeje, zvláště čela a tváří, které mám povolené až řekla bych vytahané 😉. Moc ti Jani děkuji, ať se ti daří! Všem tě vřele doporučuji a už se těším na tvůj nový online kurz, který si od tebe ráda koupím.

Jana Kovaříková, terapeutka

Obličejová jóga je úžasná. Předtím jsem ji vůbec neznala, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Je to skvělá technika, která krásně zrelaxuje a na obličeji zanechá skvělé výsledky. Pocitově se dá rozdíl poznat okamžitě. Po každém praktikování cítím, že je můj obličej krásně uvolněný. Někdy mi obličejová jóga pomáhá dokonce i proti bolesti hlavy.
Lekce obličejové jógy mě moc bavily. Pořád na ně vzpomínám a v hlavě si připomínám všechna doporučení, která jsem na lekcích dostala. Nevybavuji si absolutně nic, co by mi na lekcích vadilo nebo chybělo. Cvičení bylo protkáno ukázkami správného praktikování jednotlivých cviků, kontrolou správného provedení a informacemi o vlivech na naše tělo.
Skvělá jsou i videa. Když potřebuji, můžu si díky nim daný cvik připomenout. Jsem ráda, že jsem se odhodlala lekce absolvovat.

Jarmila Takáčová

„S Janou jsem absolvovala hodinu individuální obličejové jógy. Musím říct, že mě to bavilo moc. A ještě jsem měla super pocit, že pomáhám svému obličeji cítit si svěže. 😁 Cviky byly snadné a dobře proveditelné. Tedy až asi na 2. Tam jsem zjistila, že mám svaly nějaké líné. 🙂 Že je v podstatě nepoužívám a při úsměvu používám jiné a tím si tvořím své specifické vrásky. Každopádně Janu moc doporučuji. Ví, co dělá. Je velmi příjemná. A za tu hodinu mě namotivovala tak, že jsem cvičila i při řízení v autě. 🙂 Samozřejmě jen to, co šlo. Chci tím říci, že jakmile mám chvilku, tak si něco zacvičím. Jsem zvědavá na první změny. 😊

Lucie Pelíšek, alternativní terapeutka a průvodkyně žen

Zpráva pro vás

Vaše pleť bude vděčná za pozornost a odmění vás pevností, sjednoceným tónem, zjemněním vrásek a otoků. Protože čemu věnujete péči a pozornost, to roste a potom i kvete.

Jana Makarová